لوسیون قبل از اصلاح آقایان استلو

مدل کالا: لوسیون قبل ریش تراش

موجودی: در انبار

قیمت: 23,000تومان
  • 48 یا بیشتر 15,000تومان

لوسیون قبل از اصلاح استلو ویژه آقایان

به آقایان پیشنهاد می کنم لوسیون قبل از اصلاح استلو با ماشین ریش تراش حتما یک بار امتحان کنند

تعداد در کارتن : 48 عدد
ترکیبات اصلی لوسیون استلو

الکل اتیلیک طبی ۹۶% -ایزو آمیل لورات – کاپریک تریگلیسرید – ایزودودکانول – عصاره روغنی کالندولا – عصاره روغنی بابونه – پروپیلن گلیکول – توکوفیرول استات – آلفا بیزابولول – رنگ آرایشی CI NO 42090 – اسانس مجاز آرایشی

آیا می دانید آقایان به طور میانگین بیش از ۲۰۰۰۰ بار در طول زندگی خود اصلاح می کنند و چگونگی اصلاح برای حفظ پوستی سالم ، نرم و با طراوت ضروری است.

در این میان پوست های خشک بیشتر در معرض آسیب های ناشی از اصلاح قراردارند. لوسیون قبل از اصلاح استلو برای آقایانی که پوست حساسی دارند و خشکی اصلاح با ماشین ریش تراشی برایشان آزار دهنده است حتماً باید از لوسیون قبل از اصلاح استلو برای آماده سازی پوست خود جهت اصلاح با ماشین ریش تراشی استفاده کنند.
لوسیون قبل از اصلاح استلو با ترکیبی از چند روغن و عصاره گیاهی است که ضد حساسیت بوده و عمل اصلاح را تسهیل می بخشد، همچنین حاوی ویتامین E نیز می باشد که ضمن نرم کردن پوست آن را مرطوب و لطیف می سازد.لوسیون استلو  با پوشاندن سطح پوست توسط لایه نازکی از روغن از آسیب های ناشی از اصلاح جلوگیری کرده و با نرم کردن موهای صورت اصلاحی تمییز و خوشایند را به شما هدیه می دهد.

شرایط نگهداری:

لوسیون استلو را در دمای خنک بین ۱۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد و دور از دسترس اطفال حتما نگهداری کنید.

مشخصات کلی
کشور سازنده ایران
شماره/بارکد/مجوز
::: 13/12362

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

پشتیبانی