المنت صافی 1 لیتری جان دپرل پاریس

مدل کالا: jean de perle 1000ml

موجودی: در انبار

قیمت: 2,900,000تومان

المنت مو جان دپرل پاریس

حجم: 1000 میل

پکیج کامل

قابل استفاده برای سنین بالا 6 سال

نحو استفاده صافی مو:

 1. ابتدا موها را 2 بار با شامپو قبل از المنت هر بار به مدت 3 دقیقه خوب ماساژ داده و شستشو دهید. این عمل باعث کمک کردن به باز شدن کوتیکول ها مو جهت جذب 100% المنت می باشد.
 2. موها را با سشوار 100% خشک می کنیم بطوری که هیچ رطوبتی نداشته باشد.
 3. موها را به 4 قسمت تقسیم کرده و هر قسمت را به صورت لایه های 2 تا 3 سانت و با فاصله نیم سانت از ریشه مو مواد المنت را به مو آغشته می نمائید.
 4. بعد از اتمام هر قسمت موها را با شانه دندانه ریز شنه می کشیم تا تمامی حجم موها به المنت آغشته گردد. لایه مو را با لایه زیری با شانه دندانه درشت شانه می کشیم. در نظر داشته باشید که مواد المنت نباید به ریشه مو برخورد  به صورت.
 5. بعد از آغشته شدن کل سر به مواد المنت جان دپرل اگر موها بلند بود به مدت 15 دقیقه مکث می کنیم در صورت تهیه کلاه المنت موها را به صورت گرد دور سر با شانه جمع می کنیم و مدت مکث 5 دقیقه می باشد. کلاه را 3 دقیقه حرارت داده تا فیکس مو گردد و 5 دقیقه مکث انجام می شود. بعد از مکث کلاه را بیرون آورده موها را با شانه دندانه درشت شانه می کشیم و به مدت 10 دقیقه استراحت می دهیم.
 6. موها را با سشوار باد گرم و برس پلاستیکی 100% خشک کنید به طوری که مو ها هیچ رطوبتی نداشته باشد. در نظر داشته باشید به خاطر نداشتن مواد نگهدارنده شیمیایی درالمنت جان دپرل
 7. در المنت معدنی جان دپرل به هیچ عنوان گاز های تند، بد بو و خطرناک که باعث ایجاد سوزش در چشم، سوزش پوست و ریه شود موجود نمی باشد.
 8. موها را تقسیم کرده و لایه های نازک از مو را جدا کنید و با اتوی موی سرامیکی با حرارت بین 210 تا 230 درجه سانتی گراد موها را اتو بکشید.
 9. بعد از اتمام کار اتوکشی به مدت 15 دقیقه به موی سر خود استراحت دهید.
 10. بعد از مکث موها را دو مرتبه با شامپو بعد از المنت با آب گرم شستشو می دهیم.
 11. بعد از آن موها را با نرم کننده المنت بطوری که اول از قسمت ساقه مو به نوک مو مواد آغشته می شود و بعد همان را تا بالا مو کاملا آغشته می کنیم و ماساژ می دهیم و سپس با آب سرد خوب آبکشی کرده و با سشوار باد گرم و برس 100 درصد خشک می کنیم.

تذکر: حتما به خاطر داشته باشید که حداقل 3 تا 5 روز قبل از المنت کردن هیچ نوع موادی به موها آغشته نباشد ( هایلایت، رنگ مو، دکلره کردن رنگ مو )

نحوه اتو کشیدن

موها را گوش تا گوش به 2 قسمت تقسیم کرده، قسمت پشت سر را با زاویه 180 درجه به سمت عقب، ریشه را به صورت پرسی کششی کیپ به فاصله 3 تا 5 سانت اتو بکشید و ساقه را یکنواخت به صورت کششی تا نوک موها اتو بکشید

قسمت جلو سر را ریشه به صورت پرسی کششی کیپ به فاصله 3 تا 5 سانت اتو بکشید و ساقه را یکنواخت به صورت کششی با زاویه 180 درجه تا نوک موها به سمت بالا اتو بکشید.

توجه کنید که نحوه اتو کشیدن در جذب سریع المنت و صافی بعد از کراتین فوق العاده حائز اهمیت می باشد.

برای خرید المنت معدنی جان دپرل به تعداد در قسمت خرید توجه کنید

آرایش کالا نماینده آنلاین مجاز فروش محصولات جان دپرل می باشد
توجه توجه:

همایش آموزش صافی مو و کراتینه مو  شرکت جان دپرل

مباحث آموزشی:
آموزش صافی مو و کراتینه مو
آموزش مراقبت های پوستی
آموزش صافی مو و کراتینه مو شامل:
آموزش تئوری و عملی کراتینه مو و روشهای استفاده از کراتین احیاء بصورت دایم و موقت
احیاء مو های  آسیب دیده  به دو روش سرد و گرم
آموزش کراتین سرد به دو روش
آموزش صافی مو با المنت به صورت تئوری و عملی
آموزش پوست شامل:
آموزش کار با آمپولهای ماساژی پوستی (کیوتن.کلاژن.بوتاکس.اسنشال و آنتی آکنه)

آموزش درروزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته به صورت رایگان و با ظرفیت محدود و هماهنگی قبلی در محل شرکت جان دپرل برپا خواهد شد.

شماره/بارکد/مجوز
::: 7790065157595121

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

پشتیبانی